ताजा अपडेटः

नवलपुरमा सवारी दुर्घटना हुँदा १७ जना घाइते,२ जनाको अबस्था गम्भीर

नवलपुरमा सवारी दुर्घटना हुँदा १७ जना घाइते,२ जनाको अबस्था गम्भीर प्रकाशित मिति: २२ मंसिर २०७९, बिहीबार ०८:०५

नवलपुर। पुर्वी नवलपरासीको नवलपुरमा सवारी दुर्घटना हुँदा १७ जना घाइते भएका छन् ।

पूर्व पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत विनयी त्रिवेणी गाउँपालिका–१ विनयी खोला नजिक आज बिहान ५ बजे बस र ट्रक ठक्कर खाएको थियो। घाइतेमध्ये दुई जनाको अवस्था गम्भीर रहेको छ। घाइतेको मध्यविन्दु जिल्ला अस्पताल डण्डामा उपचार भइरहेको छ।

बागलुङबाट भैरहवाका लागि छुटेको लु १ ख ४६७० नम्बरको बस र पश्चिमबाट छुटेको लु २ ख ८९३ नम्बरको ट्रक ठोक्किँदा दुर्घटना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपुरका सूचना अधिकारी सन्तोष पाठकले बताए।                                                                 बसमा ३० जना सवार रहेकोमा अन्य यात्रु भने सामान्य घाइते छन्।

बस र ट्रक ठोक्किएपछि अहिले उक्त स्थानमा एकतर्फरुपमा मात्रै यातायात सञ्चालन भएको छ। दुर्घटनामा परेका सवारी हटाएपछि मात्र दुईतर्फीरुपमा सवारी सञ्चालनमा आउने उनले बताए।Ads