ताजा अपडेटः

सुनवलमा चम्चा दौड र घैटो फुटाउने प्रतियोगिता सम्पन्न

सुनवलमा चम्चा दौड र घैटो फुटाउने प्रतियोगिता सम्पन्न प्रकाशित मिति: ५ भाद्र २०७९, आईतवार १८:२०

सुनवल।नवलपरासीको सुनवलमा चम्चा दौड र घैटो फुटाउने प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । श्रृजनसिल बाल क्लवको आयोजनामा सुनवल ६ विसासयमा उक्त प्रतियोगिता सम्पन्न भएको हो ।

क्लवका अध्यक्ष राजेश विकको अध्यक्षता र कार्यपालीका सदस्य सीता तिमिल्सिनाको विशिष्ठ आतित्थतामा सम्पन्न चम्चा दौड प्रतियोगितामा शृस्टी कवर प्रथम,निकिता भण्डारी द्धितिय र सायन गुरुङ्ग तृतिय हुनुभएको छ । भने घैटो फुटाउने प्रतियोगिता तर्फ राजन न्यौपाने प्रथम हुनुभएको छ ।

विजेताहरु सिल,प्रमाणपत्र,कपि र कलम वितरण गरीएको क्लवका अध्यक्ष राजेश विकले बताउनुभएको छ । सो प्रतियोगितमा वडा कार्यालयका सदस्यहरु मनुदेवी दर्जी,सन्देश कुवर,भरत राना र निवर्तमान वडा सदस्य लिलाधर रिमाल,बाल क्लवकी सल्लाहकार धन कुमारी खत्री लगाएको सहभागिता रहेको थियो ।

जिवन तिमल्सिनाले संचालन गर्नुभएको प्रतियोगितामा क्लवका सम्पुर्ण बालबालीकाहरुको सहभागिता रहेको थियो ।Ads