ताजा अपडेटः

सुनवलमा चित्रकला प्रतियोगिता सम्पन्न

सुनवलमा चित्रकला प्रतियोगिता सम्पन्न प्रकाशित मिति: १२ असार २०७९, आईतवार ०६:२५

सुनवल। सुनवल नगरपाललिको वडा नम्बर ३ मा रहेको कोटियामाई बाल क्लब द्वारा आयोजित चित्रकला प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ।

कोटियामाई बाल क्लबका उपाध्यक्ष प्रतीक परियारको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रमको प्रमुख आतित्थ्यतामा वडा न.३ को वडा सदस्य लक्ष्मी परियार,खैरेनि टोल विकास समितिका अध्यक्ष होम बहादुर टण्डनको विशेष आतित्थ्यतामा रहेको थियो भने वडा न.३ को बालमैत्री स्वयम सेवक श्री शान्ती श्रीस,नगर बाल सञ्जालको सदस्य लक्की घर्ती र पत्रकार लगायतको आतित्थ्यतामा उक्त कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो।

कार्यक्रममा क्लबका २२ जना बालबालिकाको सहभागी रहेको थियो। सहभागी बालबालिकाले आफुलाई मन पर्ने चित्र हरु बनाएका थिय ।

प्रतियोगितामा जेनिप थापा प्रथम,इन्दिरा सुनार दोश्रो र रितु पङ्गेनी तेस्रो स्थान हासिल गर्न सफल भएका छ्न।

बिजेता टिमलाई मेडल तथा प्रमाण पत्र प्रदान गर्दै प्रमुख अतिथी लक्ष्मी परियारले बाल क्लब ले बिभिन्न कार्यक्रम गरि बालबालिकाको बिकाश मा सहयोग गरेको भन्दै प्रशंसा गर्नु भएको थियो साथै उहाँ ले क्लब ले अझै बालबालिकाको हितको लागि काम गर्नु पर्ने बताउनु भएको थियो ।Ads