ताजा अपडेटः

जिल्लाका ७ खेलाडीलाई सुनवल नगरपालिकाले गर्याे सम्मान

जिल्लाका ७ खेलाडीलाई सुनवल नगरपालिकाले गर्याे सम्मान प्रकाशित मिति: ११ पुष २०८०, बुधबार २१:२७

कल्पना खरेल, नवलपरासी । आज बुधबार सुनवल नगरपालिकाले जिल्ला भित्रका केहि खेलाडीलाई सम्मान गरेकाे छ । पुषकाे २ गतेदेखि ५ गतेसम्म आयाेजित आईबिपि च्याम्पियनसिप २०२३ मा नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै सहभागी भएका नवलपरासीका ७ खेलाडीलाई सुनवल नगरपालिकाले सम्मान गरेकाे हाे ।
१० ओेेै विश्व च्यम्पियनसिप प्रतियोगितामा भाग लिन विश्वका १६ मुलुक मध्ये नेपालबाट ३१ खेलाडी सहभागी भएकाेमा  यस जिल्लाबाट भने ७ खेलाडी सहभागी थिए ।
सहभागी खेलाडीहरु मध्ये नेपालको तर्फबाट १६ स्वर्ण, १४ रजत र ४ कास्य पदक गरि धेरै पदक जित्नेमा नेपाल दाेस्रो स्थानमा रहन सफल भएको छ ।
यस खेलमा १८ बर्ष देखि ८०  बर्षसम्मका वजन  समुहका खेलाडीहरुको सहभागिता रहेको थियो ।  भारतकाे हैदरनबाद लालबहादुर स्टेडममा भएकाे  च्यम्पियनसिप प्रतियोगितामा यस जिल्लाबाट सहभागी ७ खेलाडी मध्ये ५ खेलाडी खेलमा सहभागी रहेका थिए । भने बाकि २  सुर्य भण्डारी र नवराज डुम्रे टिम काेचमा रहेका थिए ।
सहभागीमा राेशनी डुम्रेले जुनियर ५२ केजी समूहमा १ रजत पदक जितेकी छन् , भने अरूण गिरीले जुनियर पुरूष ७६ केजी समुहमा १ रजत र १ कास्य पदक, नन्देश्वर सिंहले सिनियर ५२ केजी समुहमा १ कास्य पदक, मनाेज चाैधरीले मास्टर १, ६० केजी उमेर समुहमा १ स्वर्ण र १ रजत पदक र गाेकर्ण केसीले मास्टर ३, ७६ केजी उमेर समुहमा १ कास्य पदक जिकेका छन् ।
खेलाडीकाे याे जितकाे खुसीमा थप हाैसला प्रदान गर्दै नगर र जिल्लाकाे नाममात्र नभई समग्र देशकाे शानलाई उच्च राखेकाेमा नगरउपप्रमुख सुर्य प्रसाद दुवे, प्रमुख प्रसासकिय अधिकृत चेतनाथ गिरी,कार्यपालिका सदस्य भगवती बस्याल, लगायतको उपस्थितिमा नगरप्रमुख विमला अर्यालले बधाई दिदै सम्मान गर्नुभएकाे हाे ।Ads