ताजा अपडेटः

किर्तिपुर-२ खेलमैदानमा भएकाे आजकाे खेलमा किर्तिपुर यूवा क्लव विजयी

किर्तिपुर-२ खेलमैदानमा भएकाे आजकाे खेलमा किर्तिपुर यूवा क्लव विजयी प्रकाशित मिति: १७ मंसिर २०८०, आईतवार २०:१५

कल्पना खरेल, नवलपरासी । दोस्रो स्मृति कप २०८० 9-A Side खुल्ला नक आउट पुरुष फुटबल प्रतियोगिताकाे आजकाे खेलमा आयाेजक टिम किर्तिपुर यूवा क्लव ,किर्तिपुर २ ले जित हात पारेकाे छ । पश्चिम नवलपरासीको  किर्तिपुर-२ खेलमैदानमा भएकाे आजकाे खेलमा विग वुद्व यूवा क्लब सुनवल ६ भु पु लाई पेनाल्टी सुटआउटमा हराउदै किर्तिपुर यूवा क्लव विजयी भएकाे हाे ।


खेलकाे दाेस्राे हाफ सकिदा पनि दुवै टिमले कुनैपनि गाेल गर्न नसक्दा खेल पेनाल्टी सुटआउटमा गएकाे थियाे । आजकाे खेलमा कृर्तिपुर यूवा क्लवका जर्सि नम्बर १० का खेलाडी सुमित परियार म्यान अफ द म्याच घाेषित भएका छन् ।

भाेलिकाे खेल सम्झना यूवा क्लव हर्दिया Vs सुनवल -४ एफ सि विच कडा प्रतिस्पर्धा हुने आयाेजक समितिले जनाएकाे छ । यस खेलकाे  विजेता  टिमले ६६ हजार ६ सय ६६, सगँ  ट्रफि , मेडल र प्रमाणपत्र र उपविजेता टिमले ३६ हजार ६ सय ३६  सगँ ट्रफि, मेडल र प्रमाणपत्र पाउने छन् । याे खेलकाे फाइनल मंसिर ३० गते हुनेछ ।Ads