ताजा अपडेटः

द पायनियर मा.बि मा प्रि स्कुल गे्रजुयसन सेर्मनी सम्पन्न

द पायनियर मा.बि मा प्रि स्कुल गे्रजुयसन सेर्मनी सम्पन्न प्रकाशित मिति: १० बैशाख २०७९, शनिबार २०:१७

सुनवल,१० वैशाख । पश्चिम् नवलपरासीको सुनवलमा -१ मा रहेको द पायनियर मा.बि मा आज प्रि स्कुल गे्रजुयसन सेर्मनी सम्पन्न भएको छ ।

विद्यालयका प्राध्यापक कृष्ण प्रसाद शर्माको अध्यक्षता तथा प्याब्सन केन्द्रिय सदस्य सुर्वण न्यौपानेको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा कक्षा युकेजीबाट तह बृद्धि भएकोमा विद्यार्थिहरुलाई गाउन,टोपी लगाएर  गे्रजुयसन सेर्मनी गरिएको विद्यालयका प्राध्यापक कृष्ण प्रसाद शर्माले बताउनु भयो ।

प्रमुख अतिथि बोल्दै नया ढंगले कार्यक्रम संचालन गरिएकाले विद्यार्थि उत्पे्ररणका साथै शैक्षिक गुणस्तर बृद्धिमा यस किसिमको कार्यक्रमले महत्वपुणर् भुमिका निर्वाह गर्ने बताउनुभयो ।

यस्तै विशिष्ठ अतिथि प्याब्सन जिल्ला बरिष्ठ उपाध्यक्ष डम्बर गुरुगंले यस किसिमको नौलो कार्यक्रममा अभिभावकको पनि सपोर्ट रहेकाले शैक्षिक क्षेत्रको विकासमा टेवा पुग्ने बताउनुभयो । विशेष अतिथि विद्यालयका सल्लाहकार संयोजक मिठु केसीले आफु विद्यालयको शैक्षिक प्रगतिको लागि थप लागि पर्ने बताउनुभयो ।

साना विद्यार्थीलाई पढाउने भन्दा भनि सिकाउने पक्षलाई जोड दिइएको प्राध्यापक शर्माले बताउनुभयो । विद्यालयका भाईस प्राध्यापक यादव भट्टाईको स्वागत मन्तव्य रहेको कार्यक्रमको संचालन शिक्षकहरु तारा बराल र संगम पाण्डेले गर्नुभएको थियो ।Ads