ताजा अपडेटः

बुद्ध जयन्तीको अवसरमा सरसफाइ कार्यक्रम

बुद्ध जयन्तीको अवसरमा सरसफाइ कार्यक्रम प्रकाशित मिति: २१ बैशाख २०८०, बिहीबार १८:४६

 

सुरेश यादव,परासी । पश्चिम नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिकाले २५६७ओैं बुद्ध जयन्तीको अवसरमा पश्चिम नवलपरासीको सदरमुकाम परासी,रामग्राम स्तुप र काेर्णिय राज्यको राजधानी पन्डितपुरमा आज सरसफाइ कार्यक्रम गरेकाे छ ।

विस्वमा एक मात्र अस्तु धातुकाे रुपमा रहेकाे रामग्राम स्तुप र काेर्णिय राज्यकाे राजधानी पन्डितपुरलाई प्रवदन तथा संरक्षण गर्ने उदेश्यका साथ २५६७ओैं बुद्ध जयन्तीको अवसरमा भाेलि पन्डितपुर बाट रामग्राम स्तुप सम्म पहिलाे पटक धातु जात्राकाे आयाेजना गरिएकाे नगरप्रमुख धनपत यादवले जानकारी दिनुभयाे ।

सरसफाइ कार्यक्रममा नगरपालिकाका नगरप्रमुख धनपत यमदव,उपप्रमुख सम्झना चाैधरी,निमित्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत सञ्जय शर्मा र नगरपालिकाका सम्पूर्ण कर्मचारी साथै प्रमुख जिल्ला अधिकारी, जिल्लाका सुरक्षा निकायका प्रमुख लगायतकाे उपस्थितिमा सरसफाइ गरिएको हाे । साथै धातु जात्रामा उपस्थित हुन नगरप्रमुख यमदवले अनुरोध गर्नुभएको छ ।Ads