ताजा अपडेटः

श्रृजनशिल बालक्लब द्वारा कुर्सी दाैड प्रतियोगिता सम्पन्न

श्रृजनशिल बालक्लब द्वारा कुर्सी दाैड प्रतियोगिता सम्पन्न प्रकाशित मिति: १६ बैशाख २०८०, शनिबार १७:४३

राजेश वि. क ,सुनवल । श्रृजनशिल बाल क्लब सुनवल -६ , पश्चिम नवलपरासीले आज एक कार्यक्रमकाे आयाेजना गर्दै कुर्सी दाैड प्रतियोगिता सम्पन्न गरेकाे छ ।


क्लबका अध्यक्ष राजेश वि. क काे अध्यक्षता तथा वडा नम्बर ६ का वडा अध्यक्ष हिमलाल शर्माको प्रमुख आतित्थ्यतामा भएकाे उक्त कुर्सी दाैड प्रतियोगितामा सूर्यमुखी बाल क्लबकी प्रकृति काफ्ले प्रथम,सूर्यमुखी बाल क्लबकै सुप्रिम ढकाल द्वितीय , शिखर बाल क्लबकी कृपा ढकाल तृतीय र श्रृजनशिल बाल क्लबका प्रविन परियार सान्त्वना भएका छन् ।


विजेता भाइबहिनीहरूलाई अबिर, प्रमाणपत्र , कापी र पेनले सम्मान गरिएको थियाे थियाे ।


जीवन तिमिल्सिना र श्रेया पौडेल काे संचालन रहेकाे कार्यक्रममा कार्यपालिका सदस्य सीता तिमल्सिना,वडा सदस्य सन्देशनाथ कवर, मनुदेवी दर्जी, विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष, महिला समूह अध्यक्ष,शिक्षक-शिक्षिका, समाजसेवी तथा विभिन्न बाल क्लबका भाईबहिनीहरू गरि ५० भन्दा बढिकाे सहभागीता रहेकाे साेहि बाल क्लबका अध्यक्ष राजेश वि.क ले बताउनुभएकाे छ ।Ads