ताजा अपडेटः

नेपाल मगर संघ नगर कार्य समितीद्वारा आज शुभकामना आर्दान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

नेपाल मगर संघ नगर कार्य समितीद्वारा आज शुभकामना आर्दान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न प्रकाशित मिति: १ माघ २०७९, आईतवार १८:१६

 

कल्पना खरेल,सुनवल । आज माघे सक्रातिको अवसरमा नेपाल मगर संघ नगर कार्य समिती सुनवलको आयोजना तथा नेपाल मगर संघ वडा नम्बर ११,१२ र १३ को सहयोगमा शुभकामना आर्दान प्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।
नगर समितिका अध्यक्ष मन बहादुर थापा ( दिपक ) को अध्यक्षता, लुम्बिनी प्रदेश सभासद खड्क बस्नेतको प्रमुख आतिथ्यता एबम नेपाल मगर संघ लुम्बिनी मगरात प्रदेशका सदस्य मन बहादुर थापा मगरको बिशिस्ट आतिथ्यतामा सो कार्यक्रम सुनवल १३ सुन्दरबस्तीको गणमहाबिर बौद्ध बिहारमा सम्पन्न भएको हो ।

 

कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथि वस्नेतले मगर समुदायले सधैब आफ्नो भेषभुषा, भाषा, र संकृतिको जगेर्ना गरेको बताउदै देशमा रहेको विभिन्न जातिको धर्म, सस्कृति, रितिरिवाज र भेषभुषाको जगेर्ना र सरक्षंण गर्नु स्थानीय सरकार देखि प्रदेश सरकार सबैको दायित्व भएको उल्लेख गर्नुभयो ।

 

कार्यक्रममा मगर समुदायको भेषभुषामा सजिएर बिभिन्न किसिमको सास्ंकृतिक नृत्य प्रस्तुत गर्नुको साथै मगर परिकारहरु सेल रोटि, बटुक, चटनीको खाना खुवाईएको प्रदेश सदस्य मन बहादुर थापा मगरले जानकारी दिनुभयो।
नगर समितीका उपाध्यक्ष कुल बहादुर रानाको स्वागत र समितिका सचिब भेष बहादुर थापा ( बिक्कि) को संचालन गरेको कार्यक्रममा नेपाल मगर संघ प्रदेश सदस्य मन बहादुर थापा, बौद्ध सेवा संघिय सचीव धनिराम राना, जिल्ला सदस्य टेक बहादुर थापा, बौद्ध सेवा जिल्ला अध्यक्ष रमेश राना, युवा संघ जिल्ला अध्यक्ष बिनोद पुन, रन बहादुर पुन, प्रिया थापा लगाएको मन्तव्य रहेको थियो!Ads