ताजा अपडेटः

अनेरास्ववियु चन्द्र मावि खोरपोखरा उराम द्वारा निबन्ध लेखन तथा नृत्य प्रतियोगिता

अनेरास्ववियु चन्द्र मावि खोरपोखरा उराम द्वारा निबन्ध लेखन तथा नृत्य प्रतियोगिता प्रकाशित मिति: २८ आश्विन २०७९, शुक्रबार २०:११

अमृत भट्टराई ,पर्वत । अखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र बिद्यार्थी युनियन ( अनेरास्ववियु ) चन्द्र माध्यमिक बिधालय बिहादी ५ खोरपोखरा पर्बतले निबन्ध लेखन तथा नृत्य प्रतियोगिता सम्पन्न गरेको छ ।

बिद्यार्थीलाई केवल सैद्धान्तिक ज्ञानमा मात्र नभइ हरेक अतिरिक्त क्रियाकलापमा अब्बल बनाउनुपर्छ भन्ने कुरालाइ आत्मसात गर्दै यी र यस्ता कार्यक्रम अनेरास्ववियुले गर्ने अनेरास्ववियु चन्द्र माबी अध्यक्ष प्रशुराम भट्टराईले बताउनुभयो।

कार्यक्रममा अनेरास्ववियु जिल्ला सदस्य बिहादी गाउपालिका कमिटी पदाधिकारी तथा बिहादी ५ बाट निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरु बिधालयका शिक्षक तथा बिद्यार्थीहरुको उपस्थिती रहेको थियो। बिजेता बिद्यार्थीलाई शैक्षिक सामग्री तथा प्रमाणपत्र हस्तान्तरण गरिएको छ।

 Ads